HELSENORGE

Prosjektgruppe barn og unges helseteneste

Oversikt over medlemar i prosjektgruppa Barn og unges helseteneste Møre og Romsdal (pr. 01.09.21).

​Prosjektgruppe barn og unges helseteneste
​​Namn

​Tittel/arbeidsstad
​E-post
​Toril Kvisvik

Prosjektkoordinator, Psykisk helsevern for barn og unge (PHBU), Helse Møre og Romsdal (HMR)
Toril.Kvisvik@helse-mr.no

​Tone Lyngvær Kvammen

​Avdelingsleiar FHBU Barn, ​familie helse Kristiansund
Tone.lyngvaer.kvammen@kristiansund.kommune.no
​Gro Bjørnstadjordet Ericson
​​Enhetsleder pedagogisk psykologisk teneste (PPT) Molde
Gro.Ericson@molde.kommune.no
​Lasse Honningsvåg
​Brukarrepresentant

lassealexander@hotmail.com

​Kari Standal
​Seksjonsleiar PHBU, BUP Volda, HMR
Kari.standal@helse-mr.no
​Inger Ann Berge

​​​Seksjonsleiar PHBU, BUP Ålesund, HMR

​Inger.ann.berge@helse-mr.no
​Kjell Åsmund Bryn

​​Seksjonsleiar PHBU, BUP Kristiansund, HMR​

Kjell.asmund.bryn@helse-mr.no
​Hilde Sivertsen
​Seksjonsleiar PHBU, BUP Molde, HMR
Hilde.sivertsen@helse-mr.no

Fredrik Møller-Christensen

​Seniorrådgivar seksjon for helsetenesteutvikling, Fagavdelinga HMR
Fredrik.moller-christensen@hel​se-mr.no
​Annette Saunes Sveen
​Kvalitetsrådgivar seksjon for helsetenesteutvikling, Fagavdelinga HMR
Annette.saunes.sveen@helse-mr.no
​Kristin Valderhaug Martinsen
​Psykologspesialist PPT, Ålesund
​kristin.valderhaug.martinsen@alesund.kommune.no​

​Hektør Børdal Hovgaard
​Kommunepsykolog, Averøy kommune
Hektor.bordal.hovgaard@averoy.kommune.no
​Maria Vatnehol
​Familieterapeut, Psykisk helseteam for barn og unge, Giske kommune
​Maria.vatnehol@giske.kommune.no
​Runar Andre Hovde
​Kommunepsykolog, Volda kommune
​Runar.andre.hovde@volda.kommune.no
​Annika Linge Hessen
​Rådgivar KORUS Midt-Norge
Annika.linge.hessen@stolav.no​



Fann du det du leita etter?