Tilsette ved Læring- og meistringssenteret

 

 

Tilsette ved læring- og meistringssenteret
Teamkoordinator Toril Kvisvik

Teamkoordinator Toril Kvisvik

​Kontor:

Kristiansund sjukehus

toril.kvisvik@helse-mr.no

Telefon: 71 12 09 99

Mobil: 957 81 432

Fagkonsulent Kari-Anne Nerland

Fagkonsulent Kari-Anne Nerland

​Kontor:

Byfogd Motzfeldsgt. 6 (Høvdingbygget) Molde

kari.anne.nerland@helse-mr.no

Telefon: 71 21 77 85

Mobil: 476 63 021

Fagkonsulent Ellen Langnes

Fagkonsulent Ellen Langnes

​Kontor:

Åsebøen 11, 8. etasje, Ålesund sjukehus

ellen.karin.langnes@helse-mr.no

Telefon: 70 10 63 98

 

Fagkonsulent Espen Ervik

Fagkonsulent Espen Ervik

​Kontor:

Åsebøen 11, 8. etasje, Ålesund sjukehus

espen.ervik@helse-mr.no

Telefon: 70 16 63 96

 

Rådgiver Stein Conradsen

Rådgiver Stein Conradsen


 

 

​Ressurs for opplæring av pasienter og pårørende Midt-Norge (ROPP)

Kontor:

Volda sjukehus

Stein.Conradsen@helse-mr.no  

 


Telefon: 70 16 87 27

Rådgiver Jan Ole Bolsø

Rådgiver Jan Ole Bolsø

​Ressurs for opplæring av pasienter og pårørende Midt-Norge (ROPP)

Kontor:

Volda sjukehus

Jan.Ole.Bolso@helse-mr.no

Telefon: 70 16 87 32

Mobil: 909 38 4 87

 

Fann du det du leita etter?
Tilbakemeldinga vil ikkje bli svart på. Ikkje send personleg informasjon, for eksempel epost, telefonnummer eller personnummer.