Tilsette ved Læring- og meistringssenteret

Tilsette ved læring- og meistringssenteret

Teamkoordinator Toril KvisvikTeamkoordinator Toril Kvisvik

Kontor:
Kristiansund sjukehus

toril.kvisvik@helse-mr.no

Telefon: 71 12 09 99

Mobil: 957 81 432

Rådgivar Astrid Ljøkjell SolemRådgivar Astrid Ljøkjell Solem

Kontor:
Molde sjukehus

Telefon: 71 12 09 95

Mobil: 930 91 816

Rådgivar Bente Bae OlsenRådgivar Bente Bae Olsen

Kontor: Kristiansund sjukehus

bente.bae.olsen@helse-mr.no

Telefon: 71 12 09 95

Rådgivar Espen ErvikRådgivar Espen Ervik

​Kontor:
Ålesund sjukehus

espen.ervik@helse-mr.no

Telefon: 70 16 63 96

Rådgivar Sissel ØrstavikAaseRådgivar Sissel Ørstavik Aase

Kontor: Volda sjukehus

sissel.orstavik.aase@helse-mr.no

Telefon: 70 16 87 20

Mobil: 936 28 140

 

 

 

 

 

Bente Hjelseth Naalsund,​ rådgivar

​Kontor: Kristiansund sjukehus

Bente.hjelseth.naalsund@helse-mr.no

Telefon: 71 12 09 99

Mobil: 480 85 985

Rådgivar Berit Nesseth Otterlei
Rådgivar Berit Nesseth Otterlei

​Ressurs for opplæring av pasienter og pårørende Midt-Norge (ROPP)

Kontor:  Ålesund sjukehus

Berit.nesseth.otterlei@helse-mr.no  

Telefon: 993 90 297

Rådgivar Jan Ole BolsøRådgivar Jan Ole Bolsø

​Ressurs for opplæring av pasienter og pårørende Midt-Norge (ROPP)

Kontor:  Volda sjukehus

Jan.Ole.Bolso@helse-mr.no

Telefon: 70 16 87 32

Mobil: 909 38 487

 

Fann du det du leita etter?