Lokalt samhandlingsutval Kristiansund sjukehusområde

Lokalt samhandlingsutval Kristiansund sjukehusområde er eit partssamansatt utval mellom Kristiansund sjukehus og kommunane i opptaksområdet.

Ei sentral oppgåve er å arbeide med lokal implementering av faglege retningsliner og pasientforløp mellom helseføretaket og kommunehelsetenesta

​Representantar frå kommunane

Aure kommune

Geir Nielsen
Geir.nielsen@aure.kommune.no

Averøy kommune

Kjetil Leirbekk
Kjetil.leirbekk@averoy.kommune.no

Gjemnes kommune

Ragnhild Kleive
ragnhild.kleive@gjemnes.kommune.no

Halsa kommune

Gunhild Elise E Megård
gunhild.megard@halsa.kommune.no

Kristiansund kommune

Siv Iren Stormo Andersson
siv.iren.andersson@kristiansund.kommune.no
 
Kai Grimstad
kai.grimstad@kristiansund.kommune.no 
  

Smøla kommune

Ingeborg Johnsrud Dyrnes
ingeborg.johnsrud.dyrnes@smola.kommune.no

Sunndal kommune

Britt Iren Bæverfjord
Britt.Iren.Beverfjord@sunndal.kommune.no

Surnadal kommune

Gunnhild Eidsli
gunhild.eidsli@surnadal.kommune.no

Tingvoll kommune

Siri Holmeide Vangen
siri.holmeide.vangen@tingvoll.kommune.no


Representantar frå Kristiansund sjukehus

Hans Bjørn Vikals avdelingsjef
Hans.Bjorn.Vikals@helse-mr.no

Chris Mari R.Olsen
Chris.Mari.Rodriguez.Olsen@helse-mr.no

Gudrun Karlsen
Gudrun.Karlsen@helse-mr.no

Andreas Hals
Andreas.Nybrott.Hals@helse-mr.no

Carina Wollan Myhre
Carina.Wollan.Myhre@helse-mr.no

Representantar frå brukarutvalet

Anne Grete Mogstad
g-mogsta@online.no

Steinar Waksvik (vara)
waksviksteinar@gmail.com


Fann du det du leita etter?
Tilbakemeldinga vil ikkje bli svart på. Ikkje send personleg informasjon, for eksempel epost, telefonnummer eller personnummer.