Lokalt samhandlingsutval Molde sjukehusområde

Lokalt samhandlingsutval Molde sjukehusområde er eit partssamansatt utval mellom Molde sjukehus og kommunane i opptaksområdet.

Ei sentral oppgåve er å arbeide med lokal implementering av faglege retningsliner og pasientforløp mellom helseføretaket og kommunehelsetenesta

​Representantar frå kommunene

Aukra kommune
Roald Borthne helsesjef
roald.borthne@aukra.kommune.no

Eide kommune
Liv Lyngstadaas Naas enhetsleder
LivLyngstadaas.Naas@Eide.kommune.no

Fræna kommune
Arild Inge Kjersem kommunalsjef
Arild.Kjersem@frana.kommune.no

Molde kommune
Henning Fosse helsesjef
Henning.fosse@molde.kommune.no

Nesset kommune
Kristin Stubø leder koordinerende enhet
Kristin.stubo@nesset.kommune.no

Rauma kommune
Gro Berild fagsjef
Gro.berild@rauma.kommune.no

Vestnes kommune
Greta Bjerke kommunalsjef
Greta.bjerke@vestnes.kommune.no

Midsund kommune (leiar)
Leif Lagesen einingsleiar
Leif.lagesen@midsund.kommune.no

Representantar frå Molde sjukehus

Ingrid Vasdal avdelingssjef (nestleiar)
Ingrid.vasdal@helse-mr.no

Oddbjørn Tomren avdelingssjef
Oddbjorn.tomren@helse-mr.no

Berit Kalgraff avdelingssjef
Berit.kalgraff@helse-mr.no

Thilde Camilla Svela praksiskonsulent
Thilde.camilla.svela2@helse-mr.no

Representantar frå brukarutvalet

Ann Helene Skare
he-skare@online.no

Brukerutvalet vara:
Atle Tangen