Koordinerande einingar i kommunane

I kommunane kan ein eller fleire personar ha oppgåver som er knytt til koordinerande eining.  

​Aukra

Inga Sølvi Korsvik Melby
Telefon: 71 17 14 25
Adresse: Falkhytten, 6480 Aukra
E-post: inga.solvy.korsvik.melby@aukra.kommune.no

Aure

Telefon: 71 64 74 00
Adresse: Aure Helsesenter, 6690 Aure
E-post: koordinerende.enhet@aure.kommune.no

Averøy

Telefon: 71 51 35 00
Adresse: Postboks 152, 6538 Averøy
E-post: koordinerende.enhet@averoy.kommune.no   

Eide

Leif Arild Lervik
Telefon: 71 29 91 44
Adresse: Enhet for Barn og oppvekst, Eide rådhus, 6490 Eide
E-post: leif.arild.lervik@eide.kommune.no

Fræna

Jan Morten Dahle
Telefon: 71 26 81 00
Adresse: Kommunehuset, 6440 Elnesvågen
E-post: jan.morten.dale@frana.kommune.no

Giske

Anne Marta Kringstad
Telefon: 70 18 80 00
Adresse: Rådhuset, 6050 Valderøya 
E-post: amk@giske.kommune.no

Gjemnes

Eva Ulset
Telefon: 71 29 11 11
Adresse: 6631 Batnefjorsøra
E-post: eva.ulset@gjemnes.kommune.no

Halsa

Gunhild Megard
Telefon: 71 55 96 00
Adresse: 6683 Vågland
E-post: gunhild.megard@halsa.kommune.no

Haram

Telefon: 70 20 75 00
Adresse: Storgata 19, 6270 Brattvåg
E-post: koordinerande.eining@haram.kommune.no

Hareid

Monica Svoren
Telefon: 95 89 12 86 / 70 09 50 00
E-post: monica.svoren@@hareid.kommune.no

Elisabeth Myrene
Telefon: 70 09 50 00
E-post: elisabeth.myrene@hareid.kommune.no

Silje Kiperberg Aksnes
Telefon: 95 89 12 89 / 70 09 50 00
E-post: silje.kiperberg.aksnes@hareid.kommune.no

Adresse: Kvisla 55, 6060 Hareid 

Herøy

Telefon: 70 08 81 49/ 70 08 13 00
Adresse: Bo.hab, Eggesbøvegen 11,  6092 Fosnavåg
E-post: Koordinerande.eining@heroy.kommune.no

Kristiansund

Pål Jacobsen
Telefon: 71 57 45 50
Adresse: Kongensplass 1, 6509 Kristiansund
E-post: pal.jakobsen@kristiansund.kommune.no

Midsund

Hege Stormyr
Telefon: 71 57 05 00
Adresse: Tunvegen 2, 6475 Misund
E-post: koordinering@midsund.kommune.no

Molde

Tone Borge Løkhaug
Telefon: 71 11 10 00
Adresse: Rådhusplassen 1, 6413 Molde
E-post: tone.borge.lokhaug@molde.kommune.no

Nesset

Kristin Stubø
Telefon: 71 23 11 52
Adresse: Rådhuset, 6050 Eidsvåg
E-post: kristin.stubo@nesset.kommune.no

Norddal

Wenke Sylju
Telefon: 70 25 89 21
Adresse: Postboks 114, 6211 Valldal
E-post: wesy@norddal.kommune.no

Rauma

Telefon: 71 16 69 02 / 71 16 66 15
Adresse: Rådhuset, 6300 Åndalsnes
E-post: post.koordinerendeen@rauma.kommune.no

Rindal

Grete Ranes Heggem
Telefon: 71 66 47 64
Adresse: Helse- og familie enheten, 6657 Rindal
E-post: grete.ranes.heggem@rindal.kommune.no

Sande

Elin Almestad
Telefon: 70 02 67 94 / 99 21 00 22
Adresse: 6084 Larsnes
E-post: elal@sande-mr.kommune.no

Sandøy

Ann Kristin Røyset
Telefon: 71 27 75 80 / 92 26 79 52
Adresse: 6487 Harøy
E-post: ann.kristin.royset@sandoy.kommune.no

Skodje

Camilla Almås
Telefon: 70 24 40 58
Adresse: 6026 Skodje 
E-post: camilla.almas@skodje.kommune.no

Smøla

Bente With Berg
Telefon: 71 54 46 00
Adresse: 6570 Smøla
E-post: bente.with.berg@smola.kommune.no

Stordal

Else Midtbust
Telefon: 70 27 91 00
Adresse. 6250 Stordal
E-post: else.midtbust@stordal.kommune.no

Stranda

Lill Gullbekkhei
Telefon: 70 26 80 00 / 46 41 10 59
Adresse: Post boks 264, 6201 Stranda
ligu@stranda.kommune.no

Sula

Mette Lise Midtbø
Telefon: 70 19 82 19 / 70 19 91 00
Adresse: Postboks 215, 6039 Langevåg
E-post: mette.lise.midtbo@sula.kommune.no

Sunndal

Peggy Ranheim
Telefon: 71 69 90 00
Adresse: Mongsug. 5, 6600 Sunndalsøra
E-post: peggy.ranheim@sunndal.kommune.no

Surnadal

Elizabeth Miciano
Telefon: 71 65 59 30 / 95 73 07 11
Adresse: 6550 Surnadal
E-post: elizabeth.miciano@surnadal.kommune.no

Sykkylven

Anita Kjersem
Telefon: 70 24 65 00 / 91 89 87 53
Adresse: Kyrkjevegen 62, 6230 Sykkylven
E-post: anita.kjersheim@sykkylven.kommune.no

Tingvoll

Siri Holmeide Vangen
Telefon: 71 53 20 60
Adresse: 6330 Tingvoll
E-post: siri.holmeide.vangen@tingvoll.kommune.no

Ulstein

Kari Janne Ringstad
Telefon: 70 01 78 15 / 98 23 06 37
Adresse: Omsorgsetaten, Postboks 143, 6067 Ulsteinvik
E-post: kari.janne.ringstad@ulstein.kommune.no

Vanylven

Jo-Anne Tanner
Telefon: 70 03 01 30
Adresse: 6143 Fiskå
E-post: jo-anne.tanner@vanylven.kommune.no

Vestnes

Marit Tomren
Telefon: 71 18 10 06
Adresse: Hjemmetjenesten, 6390 Vestnes
E-post: marit.tomren@vestnes.kommune.no

Volda

Malene Rovde
Telefon: 70 05 87 00
Adresse: 6100 Volda
E-post: malene.rovde@volda.kommune.no

Ørskog

Telefon: 70 27 29 00
Adresse: 6420 Ørskog
E-post: koordinerande.ening@orskog.kommune.no

Ørsta

Oddvar Marøy
Telefon: 70 04 97 00
Adresse: 6150 Ørsta
E-post: oddvar.maroy@orsta.kommune.no

Ålesund

Mona Helen Vedlog
Telefon: 70 16 22 00
Adresse: Rådhuset, Pb. 1521, 6025 Ålesund
E-post: mona.helen.vedlog@alesund.kommune.no