Kontakt oss

I prosjektorganisasjonen er vi tilsette både fra Sykehusbygg HF og Helse Møre og Romsdal HF. Prosjektkontoret vårt finn du på Strandheim på Hjelset. Velkommen til oss!



Mediekontakt: guri.viken@helse-mr.no

For kontakt med prosjektet:
prosjekt.snr@helse-mr.no


Prosjektdirektør


Knut Ragnar Heimdal
E-post: knut.ragnar.heimdal@sykehusbygg.no
Tlf.:
414 77 441







Prosjektsjef 



Ketil Landevåg Gaupset
E-post: ketil.landevag.gaupset@helse-mr.no
Tlf.: 900 14 331






Utbyggingssjef akuttsjukehuset på Hjelset



Helge Johan Hestad
E-post: helge.johan.hestad@sykehusbygg.no
Tlf.: 971 59 410






Prosjektleiar bygg

Kjell Ove Amundsgård
E-post: kjell.ove.amundsgard@sykehusbygg.no
Tlf.: 960 16 166





Sjef for operativ prosjektstyring



Elin Altø
E-post: elin.alto@sykehusbygg.no
Tlf.: 906 58 089





Prosjektleiar prosjektering





Harald Hasfjord

E-post: harald.hasfjord@sykehusbygg.no
Tlf.: 992 12 475








Prosjektleiar IKT



Tore Indreråk
E-post: tore.indrerak@sykehusbygg.no
Tlf.: 950 31 313








Administrasjonssjef



Anders Eikrem
E-post: anders.eikrem@sykehusbygg.no
Tlf.: 910 09 513










Prosjektleiarar for medverking 



Merete Hagbø

E-post: merete.hagbo@helse-mr.no
Tlf.: 924 10 852










Hans Christian Ofstad
E-post: hans.christian.ofstad@helse-mr.no
Tlf.: 957 63 309





Prosjektleiar bygg og teknikk



Ronny Sørensen
E-post: ronny.sorensen@helse-mr.no
Tlf.: 481 28 151





Prosjektleiar organisasjonsutvikling SNR


Astrid Johanne Brandshaug
E-post: astrid.johanne.brandshaug@helse-mr.no
Tlf.: 957 66 990







Kommunikasjonsrådgivar 



Guri Viken

E-post: guri.viken@helse-mr.no
Tlf.: 997 13 821




DMS-prosjektet i Kristiansund er organisert som eit eige prosjekt

Prosjektleiar DMS-prosjektet


Joakim Varvin
E-post: joakim.varvin@kristiansund.kommune.no
Tlf.: 993 20 135



Fann du det du leita etter?