Utdanning og kompetanse

Seksjon for utdanning og kompetanse gir råd og rettleiing innan utdanning, kompetanseheving, medisinsk simulering og fagbiblioteket. 

Kontaktinformasjon utdanning og kompetanse

Utdanning og kompetanse

IMG_1163_guro berge_web.jpg

Guro Berge
Utdanningssjef, Ph.d, seksjonsleiar
guro.berge@helse-mr.no
90 51 31 95

Therese Stern, prosjektmedarbeidar

Therese Stern
Rådgjevar, utdanning
therese.stern@helse-mr.no
98 88 22 56

Forberg, Elisabeth 
Elisabeth Forberg
Rådgjevar medisinsk simulering
elisabeth.forberg@helse-mr.no
97 68 07 56

Eva Margrethe Nygård Lundanes, bibliotekar
Eva Margrethe Nygård Lundanes
Bibliotekar
eva.lundanes@helse-mr.no
70 10 68 58


 

Marit Kjersem 
Marit Kjersem
Helsefagsjef Utdanning, 20%
marit.kjersem@helse-mr.no
70 10 68 66

BjørnStureEikrem.jpg

Bjørn Sture Eikrem

Bjorn.Sture.Eikrem@helse-mr.no

Seniorrådggjevar
Tlf. 90097403

Kontaktinformasjon

Fann du det du leita etter?