Leiing

Leiinga i Helse Møre og Romsdal

Her finn du oversikt over leiargruppa i Helse Møre og Romsdal.

Adm.dir Espen Remme
Mobil: 976 75 261
E-post: postmottak@helse-mr.no

Klinikksjefar


Portrettbilde av klinikksjef akuttbehandling, Kjersti Bergjord. Foto Kristin Støylen

Kjersti Bergjord
Klinikk for akuttbehandling
Mobil: 926 23 229 
E-post: kjersti.bergjord@helse-mr.no

Portrettbilde av klinikksjef diagnostikk, Svanhild Tranvåg. Foto Kristin Støylen

Svanhild Tranvåg
Klinikk for diagnostikk
Mobil: 908 63 075
E-post: svanhild.tranvåh@helse-mr.no

Portrettbilde av klinikksjef drift og eigedom, Mona Aagaard-Nilsen. Foto Kristin Støylen

Mona Aagaard-Nilsen
Klinikk for drift og eigedom
Mobil: 416 43 020
E-post: mona.aagaard-nilsen@helse-mr.no

Portrettbilde av klinikksjef kirurgi, Astrid Johanne Brandshaug

Astrid Johanne Brandshaug
Klinikk for kirurgi
Mobil: 957 66 990
E-post: astrid.johanne.brandshaug@helse-mr.no

Portrettbilde av klinikksjef kvinner, barn og unge, Henrik Erdal. Foto Kristin Støylen

Henrik Erdal
Klinikk for kvinner, barn og ungdom
Mobil: 911 04 060
E-post: henrik.erdal@helse-mr.no

Jorun Bøyum

Jorun Bøyum (kst.)
Klinikk for medisin og rehabilitering
Mobil: 470 16 654
E-post: jorun.boyum@helse-mr.no

Karl-Arne Remvik

Karl-Arne Remvik
Klinikk for psykisk helse og rus
Mobil: 957 77 394
E-post: karl-arne.remvik@helse-mr.no

Stabsdirektørar

Portrettbilde av ass.dir. Helge Ristesund. Foto: Kristin Støylen

Ass.dir. Helge Ristesund
Mobil: 951 04 911
E-post: helge.ristesund@helse-mr.no

Klinikksjef Torstein Hole

Fagdirektør (kst.) Torstein Hole
Mobil: 934 21 002
E-post: torstein.hole@helse-mr.no

Portrettbilde av økonomidirektør Hedi Nilsen. Foto: Kristin Støylen

Økonomidirektør Heidi Nilsen
Mobil: 930 39 389
E-post: heidi.anita.nilsen@helse-mr.no

Ketil Hjelset

HR-direktør (kst.) Ketil Hjelset
Mobil: 959 73 551
E-post: ketil.hjelset@helse-mr.no

Portrettbilde av kommunikasjonsdirektør Trine Kvalheim. Foto: Kristin Støylen

Kommunikasjonsdirektør Trine Kvalheim
Mobil: 454 65 680
E-post: trine.kvalheim@helse-mr.no

Laste ned bilde av leiinga

Bilde av leiinga i Helse Møre og Romsdal kan du laste ned i høg oppløysing på Flickr

Fann du det du leita etter?
Tilbakemeldinga vil ikkje bli svart på. Ikkje send personleg informasjon, for eksempel epost, telefonnummer eller personnummer.