Leiinga i Helse Møre og Romsdal

Leiing

Her finn du oversikt over leiargruppa i Helse Møre og Romsdal.

Øyvind Bakke, adm. dir.

Adm.dir. Øyvind Bakke

E-post: postmottak@helse-mr.no

Klinikksjefar

Klinikksjef Elisabeth Siebke

Elisabeth Siebke
Klinikk for Ålesund sjukehus
Mobil: 908 08 184
E-post: elisabeth.siebke@helse-mr.no 

Klinikksjef Georg Johnsen

Georg Johnsen
Klinikk for Molde sjukehus
Mobil: 413 52 828
E-post: georg.nikolai.johnsen@helse-mr.no

Klinikksjef Åge Austheim

Åge Austheim 
Klinikk for Kristiansund sjukehus
Mobil: 950 89 704
E-post: age.austheim@helse-mr.no

Klinikksjef Palma Hånes

Palma Hånes
Klinikk for Volda sjukehus
Mobil: 909 39 119
E-post: palma.hanes@helse-mr.no


Portrettbilde av klinikksjef diagnostikk, Svanhild Tranvåg. Foto Kristin Støylen

Per Erik Tødenes
Klinikk for diagnostikk
Mobil: 908 63 075
E-post: per.erik.todenes@helse-mr.no

Portrettbilde av klinikksjef drift og eigedom, Mona Aagaard-Nilsen. Foto Kristin Støylen

Mona Aagaard-Nilsen
Klinikk for drift og eigedom
Mobil: 416 43 020
E-post: mona.aagaard-nilsen@helse-mr.no

Jorun Bøyum

Jorun Bøyum
Klinikk for kreftbehandling og rehabilitering
Mobil: 470 16 654
E-post: jorun.boyum@helse-mr.no


Klinikksjef Janita Skogeng

Janita Skogeng (kst.)
Klinikk for kvinner, barn og ungdom
Mobil: 916 66 870
E-post: janita.skogeng@helse-mr.no

Klinikksjef Lars Erik Sjømæling

Lars Erik Sjømæling
Klinikk for prehospitale tenester
Mobil: 905 00 113
E-post: lars.erik.sjomeling@helse-mr.no


Klinikksjef Ståle Hoff

Ståle Hoff
Klinikk for psykisk helse og rus
Mobil: 930 35 778
E-post: stale.hoff@helse-mr.no

Stabsdirektørar

Klinikksjef Torstein Hole

Torstein Hole
Fagdirektør
Mobil: 934 21 002
E-post: torstein.hole@helse-mr.no


Ass. fagdirektør Henrik Erdal

Henrik Erdal
Ass. fagdirektør og
fagleg leiar for innføring av Helseplattformen i HMR
Mobil: 911 04 060
E-post: henrik.erdal@helse-mr.no


Portrettbilde av økonomidirektør Hedi Nilsen. Foto: Kristin Støylen

Heidi Nilsen
Økonomidirektør
Mobil: 930 39 389
E-post: heidi.anita.nilsen@helse-mr.no


Ketil Hjelset

Ketil Hjelset
HR-direktør
Mobil: 959 73 551
E-post: ketil.hjelset@helse-mr.no

Samhandlingssjef Lena Bjørge WaageLena Bjørge Waage

Lena Bjørge Waage
Samhandlingssjef
Mobil: 954 82 196
E-post: Lena.bjorge.waage@helse-mr.no

May-Helen Molvær Grimstad

May Helen Molvær Grimstad
Kommunikasjonsdirektør
Mobil: 930 63 569
E-post: may.helen.molver.grimstad@helse-mr.no

Fann du det du leita etter?